מחפשים רופא עיניים פרטי בבאר שבע? כך תעשו זאת נכון

 רופא עיניים פרטי בבאר שבע | קטרקט בלייזרמחפשים רופא עיניים פרטי בבאר שבע? במקרים של בעיות עיניים וליקויי ראיה נפוצים נהוג על פי רוב לרופא עיניים מטעם קופת חולים, וכך גם כשמדובר בבדיקות עיניים תקופתית או בדיקה כתנאי להנפקת רישיון נהיגה או חידושו. 

אלא שישנם מצבים שבהם מעדיפים מטופלים לפנות לרופא עיניים פרטי, אם לצורך ייעוץ עם רופא מומחה בנוגע לבעיית עיניים מורכבת וחמורה או  לפני פנייה לניתוח. כמו כן, ישנם מטופלים הפונים לרופא מומחה לשם קבלת חוות דעת משפטית על רקע פגיעה בעין או כהכנה לקראת וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי.

 

הפעלת ביטוחים משלימים וביטוחים רפואיים פרטיים לצורך קיצור תורים

מדו"חות שפרסם לאחרונה משרד הבריאות עולה שזמני ההמתנה לרופא מומחה הינם ממושכים במיוחד, והמצב בפריפריה חמור אף יותר. כך לדוגמה, זמן ההמתנה הממוצע לתור עבור רופא עיניים בקופת החולים הוא כשלושה שבועות לפחות. 

אחת הדרכים לקיצור תורים היא הפעלת הביטוחים המשלימים של קופות החולים או חברות הביטוח הפרטיות. במרבית הביטוחים המשלימים זכאים המבוטחים ל- 3 עד 4 ייעוצים של רופאים מומחים פרטיים בשנה מתוך רשימה של רופאים בהסדר, עם השתתפות הקופה במימון הביקורים בשיעור של כ- 80% (עד לגובה התקרה). באופן זה תוכלו לקבוע תור מהיר אצל רופא עיניים פרטי בבאר שבע עם זמן המתנה מקוצר של ימים ספורים.
כמו כן יש לבדוק מה זה ביטוח בריאות והאם הוא מכסה נותוחים מסוג זה.

 

מידע שכדאי לברר בטרם קביעת תור אצל רופא מומחה

הדרך המקובלת כיום לבחירת רופא מומחה נעשית דרך האינטרנט וכניסה לאתרים ופורומים רפואיים כדי לבדוק ביקורות והמלצות על רופאים. דירוג השירות באתרים הללו מתבסס על רמת שביעות הרצון של המטופלים מטיב הייעוץ, תוצאות הטיפול, אדיבות אנשי הצוות, מצב המרפאה ופרמטרים נוספים. 

עם זאת, במידה ומטרת הביקור אצל רופא עיניים פרטי בבאר שבע (וכן בכל מקום בארץ) היא בעניין הדורש מומחיות וניסיון מקצועי בתחום מסוים מעבר למענה הרפואי הרגיל (כמו לפני פנייה לניתוח), הרי שאז כדאי לברר גם היכן רכש הרופא את השכלתו המקצועית, מהי תת ההתמחות שלו, מהו הניסיון המקצועי שלו, התפקידים שבהם כיהן בעבר ומכהן בהווה ועוד.